Україна закликала бізнес Британії до інвестицій у розвиток країни

нас ...
Україна закликала бізнес Британії до інвестицій у розвиток країни

Україна закликає британський бізнес інвестувати у розвиток країни вже зараз, не чекаючи закінчення війни, щоб допомогти українським підприємствам розвиватися

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

«Нині вже готове інвестиційне меню на платформі AdvantageUkraine, в якому запропоновано понад 50 інвестиційних проєктів на суму майже $9 млрд. Ми закликаємо британський бізнес інвестувати у розвиток України зараз, не чекаючи закінчення війни, щоб допомогти українським підприємствам розвиватися. Програма відновлення України, зокрема, дасть новий імпульс європейській економіці», - зазначила очільниця відомства Юлія Свириденко.

В Україні очікують на приватні інвестиції в оборону, сільське господарство, ІТ, відновлювану енергетику, видобуток і зберігання газу, розвиток логістики, будівництво тощо.

Україна пропонує об'єкти для забудови, які можна розмістити в індустріальних парках, податкові пільги, страхування воєнних ризиків від MIGA та DFC, що покриває до 90% потенційних збитків, кредитування від міжнародних фінансових організацій та покриття кредитних ризиків.

«Ми зацікавлені в тому, щоб створити всі умови для розвитку українського та міжнародного бізнес-партнерства. Такі інвестиційні компанії, як Black Rock і J.P. Morgan, вже працюють над розбудовою сприятливого бізнес - та інвестиційного клімату в Україні. Крім того, організації IFC, ЄБРР, ЄІБ надають пряме довгострокове та доступне кредитування. Попри складні обставини українська економіка демонструє стійкість, і ми розраховуємо на подальшу підтримку наших міжнародних партнерів та реалізацію спільних інвестиційних проєктів», - сказала Свириденко.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1