Україна закликала ЄС допомогти з весняною посівною

нас ...
Україна закликала ЄС допомогти з весняною посівною

Нині перед українськими аграріями стоять два основних виклики: якісно провести посівну кампанію, а також збільшити ліквідність агропродукції. Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський закликав представників ЄС сприяти весняній посівній

Про це він заявив під час виступу на спільному засіданні Кабінету міністрів України та колегії Єврокомісії, повідомляє прес-служба відомства.

За словами Сольського, аграрії мають бути забезпечені посівним матеріалом та добривами. Це дозволить не залишити жоден гектар не засіяним. Насіння та добрива – це та допомога, якої дуже потребує агросектор України.

Також він зауважив, що українські аграрії зазнають великих збитків, бо ціна продажу зерна є досить низькою і значно подорожчала логістика. Сольський додав, що Україні необхідна реалізація масштабної програми спрощеного кредитування аграріїв. Міністр звернувся до представників ЄС з проханням підтримати український АПК.

Окремо він наголосив на проблемі штучного блокування «зернової ініціативи» з боку російських інспекторів та закликав міжнародних партнерів спільно цьому зарадити.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1