Уряд планує повернутися до питання підвищення тарифів після опалювального сезону

нас ...
Уряд планує повернутися до питання підвищення тарифів після опалювального сезону

Кабінет міністрів розглядає програму, яка дозволить після опалювального сезону повернутися до питання підвищення тарифів на комунальні послуги

Про це в етері національного марафону сказав голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Костянтин Ущаповський, передає «LIGA.Бізнес».

«Під егідою Кабміну працює робоча група, яка готує відповідні пропозиції для того, щоб стабілізувати ринок», — сказав він.

Голова регулятору зазначив, що підвищення тарифів дозволить збільшити зарплати енергетикам та іншим працівникам критичної інфраструктури, а також проводити аварійні відновлювальні роботи.

«Зараз уряд разом із нами, разом із Міністерством енергетики шукає оптимальний шлях для того, щоб розробити програму, згідно з якою після закінчення опалювального сезону можна буде повернутися до цього питання (підвищення тарифів, — ред.)», — сказав очільник НКРЕКП.

29 липня Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про мораторій на підвищення тарифів на опалення, гарячу воду та газ. У серпні президент підписав закон.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #нкрекп   #нкрэку   #тариф  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1