За тиждень бізнес отримав 1,2 млрд грн доступних кредитів, - Мінекономіки

нас ...
За тиждень бізнес отримав 1,2 млрд грн доступних кредитів, - Мінекономіки

Протягом минулого тижня понад 300 підприємців отримали кредити за урядовою програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 1,2 млрд грн

З початку дії програми банки видали бізнесу 54 тисячі кредитів на 169 млрд грн, повідомляє Міністерство економіки України.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 61,8 млрд грн та на рефінансування попередньо отриманих кредитів – 28,6 млрд грн. Окрім того, на антивоєнні цілі видали 40,3 млрд грн, на інвестиційні цілі - 10,9 млрд грн. Аграрії отримали 25,8 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 1,4 млрд грн кредитів для поповнення обігових коштів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють в сфері сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (24%), промислової переробки (14%). Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Вінницька області та м. Київ.

На сьогодні участь у програмі беруть 45 банків, найбільшу кількість кредитів видали «ПриватБанк» (22,5  тис.), «Ощадбанк» (8,1 тис.).

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1