ЄС передасть Україні ще 1 тис. генераторів

нас ...
ЄС передасть Україні ще 1 тис. генераторів

Європейський Союз поставить в Україну ще 1000 генераторів та іншу допомогу через логістичний хаб Програми цивільного захисту ЄС rescEU, що вже створений на території Польщі

Новий хаб функціонуватиме як логістичний центр для доставки надзвичайної енергетичної допомоги в Україну, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на повідомлення ЄК.

ЄС виділив Польщі 114 млн євро для закупівлі генераторів, які стануть частиною енергетичного резерву rescEU. Як перший крок 1000 нових генераторів із цього резерву в Польщі будуть доставлені в Україну, на додаток до 1400 генераторів та мільйонів енергетичних предметів, що вже надані через Механізм цивільного захисту ЄС.

Відкриття нового логістичного центру в Польщі дасть змогу міжнародним партнерам та представникам приватного сектору спрямовувати сюди допомогу для України. Витрати на доставку допомоги з енергетичного хабу в Україну покриватимуться Євросоюзом.

Головним призначенням цього логістичного центру є доставка в Україну електричних генераторів з метою підтримати систему електропостачання в країні. При цьому доставлятимуться пристрої різної потужності та призначення – від відносно невеликих генераторів для окремих домогосподарств до більш потужних моделей, здатних забезпечувати школи, лікарні та інші громадські заклади.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #єс   #ес   #генератори  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1