Нідерланди нададуть українському агросектору 25 млн євро фінгарантій для ЄБРР

нас ...
Нідерланди нададуть українському агросектору 25 млн євро фінгарантій для ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку та уряд Нідерландів нададуть фінансову гарантію у розмірі 25 млн євро для підтримки українських приватних компаній, що працюють у галузі сільського господарства, харчової промисловості, логістики чи експорту сільгосппродукції

Як наголошують у фінустанові, внесок Нідерландів для ЄБРР буде спрямований на підтримку продовольчої безпеки та допоможе залучити Україні фінансування банку, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що Нідерланди як одна із країн-засновників ЄБРР є важливим донором банку в Україні. Минулого року країна надала грант на 70 млн євро для підтримки кредиту від ЄБРР української енергетичної компанії «Укренерго» для термінового ремонту інфраструктури, яка зазнала важких російських бомбардувань.

«Донорське фінансування є критично важливим елементом підтримки ЄБРР України та інших постраждалих від війни країн. Крім Нідерландів, донорами, які зобов'язалися зробити внесок, є Австрія, Канада, Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Ірландія, Італія, Японія, Норвегія, Південна Корея, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Тайбей, Китай, США Королівство та США», – додали в банку.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #нидерланды   #єбрр   #ебрр  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1