Acciaierie d’Italia планує в 2023 році виробити 4 млн т сталі

Share

Італійський сталеливарний завод Acciaierie d’Italia, спільне підприємство металургійної компанії ArcelorMittal і держави, планує у 2023 році виробити 4 млн т сталі

У 2024 році італійський металургійний завод розраховує вийти на виробництво 5 млн т сталі, передає «ГМК-Центр» із посиланням на Kallanish.

«Амбіції керівництва підприємства високі. Усе залежатиме від того, наскільки ми здатні оптимізувати фінансові ресурси, отримані від держави», – зазначила виконавчий директор ADI Лучія Морселлі на зустрічі з міністерством промисловості Італії та представниками профспілок.

У поточному році ADI планує розпочати реконструкцію доменної печі №5, яка була в простої протягом багатьох років. ДП №4 реконструювали раніше, а ДП №2 перебуває у нормальному стані.

Компанія планує розвивати виробництво замкнутого циклу – опріснювати воду на заводі в Таранто та повторно використовувати всі побічні продукти для виробництві сталі та інших галузей.

Зараз компанія працює з національними та міжнародними партнерами, щоб оцінити доцільність будівництва фабрики з регазифікації. Її мета – надати прямий доступ до виробників газу та співпрацювати з Falck Renewables для отримання енергії з відновлюваних джерел.

ADI також планує збільшити виробництво на своєму заводі повторної прокатки в Генуї, північна Італія, і перевести зону гарячої обробки в Таранто на електродугові печі.

«Рівень виробництва знизився, але ми зберегли компанію. Стабілізація та зниження цін на газ дає нам змогу надолужити втрачене. Збільшення капіталу відкриває доступ до ринків сировини. На початку серпня 2022 року міністр економічного розвитку визнав, що наша компанія була у скрутному становищі. Завдяки допомозі влади сьогодні ми маємо вихід зі стану нестабільності», – додала Морселлі.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom