«Укренерго» прогнозує зниження споживання е/е

нас ...
«Укренерго» прогнозує зниження споживання е/е

Споживання електроенергії в Україні на 19 січня прогнозується дещо меншим, ніж днем раніше, через теплу погоду

Але дефіцит потужності в енергосистемі зберігається суттєвий, особливо у вечірній пік, коли генерація може покрити тільки три чверті споживання, передає НЕК «Укренерго».

«Вчора «Укренерго» завершило ремонт автотрансформатора на одній з підстанцій у Дніпровському регіоні. Також відновили вкотре пошкоджену лінію електропередачі, яка з’єднує Запорізьку атомну електростанцію з енергосистемою України, забезпечує її живлення, запобігаючи аварії», - сказано в повідомленні.

Компанія нагадала, що енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА по енергооб’єктах. Крім цього, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей нині недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також розташована і більшість вітрових та сонячних електростанцій.

«Також зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години, де наразі найбільший дефіцит»,  - сказано в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #укренерго  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1