Німеччина надасть понад 300 грантів підприємствам, що постраждали від війни

нас ...
Німеччина надасть понад 300 грантів підприємствам, що постраждали від війни

Понад 300 представників малого бізнесу, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну, отримають гранти на відновлення в рамках проекту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу»

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

За даними відомства, проект фінансує уряд Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW).

У рамках першого конкурсу на отримання грантів, оголошеного в травні 2022 року, проект підтримав 62 мікро- та 39 малих підприємств у Закарпатській, Львівській, Київській, Чернігівській та Сумській областях.

У рамках другого конкурсу на отримання грантів, оголошеного в жовтні 2022 року, відібрали 188 мікропідприємств та 36 малих підприємств із зазначених вище областей, а також із Івано-Франківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Також запланований конкурс на постійній основі цієї весни.

Проект передбачає надання одноразових грантів (мікропідприємствам – до 4,5 тис. євро, малим підприємствам – до 20 тис. євро, підприємствам-стартапам – до 7,5 тис. євро); консультаційні послуги; тренінги; залучення української діаспори до підтримки відновлення країни та цільових підприємств, у тому числі через розвиток професійних навичок, доступ до фінансів, співпраці та ринків; підготовку аналітичних продуктів, доступних для уряду.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1