Швеція підтримує спрямування заморожених російських активів на відновлення України

нас ...
Швеція підтримує спрямування заморожених російських активів на відновлення України

Заморожені країнами Заходу російські активи мають бути використані для відновлення України

Таку думку висловив прем'єр-міністр Швеції, яка головує у ЄС, Ульф Крістерссон, передає «Бізнес.Цензор» із посиланням на повідомлення шведського представництва у Євросоюзі.

«Наша очевидна відправна точка, перший пріоритет для всіх – це Україна. Ніщо не є настільки важливим. Українська перемога екзистенційно важлива для Європи – і, чесно кажучи – для всього світу», – наголосив голова уряду Швеції.

Він назвав завданням головування Швеції у ЄС і надалі підтримувати українців, забезпечуючи постійну економічну, політичну, гуманітарну та військову підтримку для України з боку ЄС.

«Наприклад, нам доведеться стежити за прогресом реформ в Україні – на її шляху до членства в ЄС. Це також означає, що ми маємо почати працювати над рішеннями для відновлення та реконструкції України разом з нашими міжнародними партнерами», – зауважив Крістерссон.

За його словами, відбудова України після війни нагадуватиме план Маршалла після Другої світової війни.

«І в цих зусиллях заморожені російські активи мають бути не лише частиною проблеми, а й частиною вирішення. Я передбачаю дуже ретельний аналіз того, якою мірою демократичний світ може об’єднатися у повторному використанні цих грошей, щоб відновити частину руйнувань», – додав голова шведського уряду.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1