На Каметсталі відновили виробництво коксу після блекауту

нас ...
На Каметсталі відновили виробництво коксу після блекауту

Коксохімічний підрозділ Каметсталі Групи Метінвест відновив роботу після вимушеної зупинки через обмеження електропостачання внаслідок масованих ворожих обстрілів, повідомила прес-служба компанії.

На початку нового року в коксовому цеху комбінату відновили роботу коксові батареї № 1 та № 5 і розпочали виробництво доменного коксу. 

«У період вимушеного простою спеціалісти підрозділу системно готували устаткування до відновлення роботи. Один з важливих етапів – підготовка до введення в експлуатацію обладнання, евакуйованого на Каметсталь з Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ), який знаходиться в холодній консервації через бойові дії», - йдеться у повідомленні.

Коксохіміки Каметсталі працюють над тим, щоб у січні вивести обладнання на необхідні технологічні параметри, зазначив заступник директора з виробництва по коксохімічному підрозділу Роман Пурис.

Зараз також у підрозділі відновлюється виробництво сульфату амонію, у цеху сіркоочищення, найближчим часом планує стати до роботи відділення виробництва бензолу – таким чином запрацює увесь технологічний ланцюжок коксохімічного виробництва на Каметсталі.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1