«Метінвест Покровськвугілля» заявляє про потребу в нових працівниках

нас ...
«Метінвест Покровськвугілля» заявляє про потребу в нових працівниках

Підприємства Покровської вугільної групи, що входить до холдингу Метінвест, працюють,  нарощують темпи виробництва та потребують нових співробітників, зазначив генеральний директор компанії Андрій Акулич.

За його словами, перші місяці після повномасштабного вторгнення Росії до України були важкими. Багато співробітників компанії, що працює у Донецькій області, евакуювалися до інших регіонів, ще майже тисяча працівників стали до лав ЗСУ. Тож довелося зупинити деякі напрямки робіт та скоротити кількість промислових дільниць, зазначив Акулич.  

Проте вже на початку червня ситуація покращилася і компанія почала активний процес працевлаштування, поверталися співробітники, які знаходилися в евакуації.

«Таким чином уже влітку виробничий процес стабілізувався, а ми вийшли на виконання оперативного плану», - зазначив керівник компанії.

Зараз процес працевлаштування на «Метінвест Покровськвугілля» триває. «Компанія забезпечує трансфер на робочі місця, для вахтових співробітників – безплатне розміщення в гуртожитку. До того ж заробітна плата на підприємствах компанії найвища в регіоні. Також передбачена доплата в розмірі 50% за роботу в Покровській громаді», - додав Акулич.

Працювати у Покровськ приїздять не тільки із сусідніх міст, а й з більш віддалених регіонів. Роботу також надають жителям Маріуполя, Волновахи, Авдіївки, Краматорська та Кривого Рогу.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1