У рамках зернової ініціативи Україна експортувала 16 млн тонн агропродукції

нас ...
У рамках зернової ініціативи Україна експортувала 16 млн тонн агропродукції

Завдяки «зерновій ініціативі» уже близько 600 суден вийшли з українських портів, експортовано 16 млн тонн сільськогосподарської продукції, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства

«Уже близько 600 суден вийшли з українських портів. Експортовано 16 млн тонн с/г продукції. Але потенціал реалізовано не повністю через небажання країни-агресора активно інспектувати судна у Босфорі», – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький .

Нині обсяг проходу суден у три-чотири рази менший від спроможності інфраструктури трьох великих портів Одеси. Тому продовжуються перемовини на високому державному рівні, перш за все, з ООН і Туреччиною.

Зокрема, це надасть можливість вчасно отримати необхідне продовольство десяткам мільйонам людей. Це також важливо і для українського фермера, тому що дозволить суттєво здешевити логістику, а отже, українські фермери отримають вищу ціну, вони матимуть більше можливостей, аби встигнути вчасно все посіяти навесні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1