За час повномасштабної війни у Prozorro провели 94 тис. тендерів на 120 млрд грн

нас ...
За час повномасштабної війни у Prozorro провели 94 тис. тендерів на 120 млрд грн

З початку повномасштабного вторгнення Росії на платформі електронних закупівель Prozorro провели 94 тис. тендерів на 120 млрд грн

Про це повідомила заступниця міністра економіки України Надія Бігун, коментуючи річні підсумки роботи Prozorro, повідомляє прес-служба відомства.

«Результати роботи у 2022 році свідчать про те, що попри всі складнощі й виклики електронна система закупівель Prozorro працює без збоїв та демонструє гнучкість і здатність змінюватись, навіть в умовах воєнного часу», - зазначила Бігун.

З початку повномасштабної війни на Prozorro провели 94 тисячі тендерів на 120 млрд грн; учасниками конкурентних закупівель стали понад 23 тис. підприємств; різниця між загальною сумою, яку державні замовники планували витратити на свої закупівлі, та сумою, за якою були укладені контракти, склала 6 млрд грн; загалом у електронній системі прозвітували про понад 2 млн укладених договорів на 311 млрд грн.

«Після того, як у липні 2022 року уряд повернув обов’язкові закупівлі в Prozorro, у системі відбувається близько половини закупівель від показників довоєнного рівня. Таке скорочення можна пояснити як зменшенням видатків на некритичні потреби, як і тим, що закупівлі для потреб оборони та критичної інфраструктури здійснюються без використання Prozorro», - сказано в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #prozorro   #закупівлі  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1