США розширили «чорний список» компаній, які підтримують війну проти України

нас ...
США розширили «чорний список» компаній, які підтримують війну проти України

Міністерство торгівлі США додало 24 компанії до «чорного списку» експортного контролю

Компанії додані до «чорного списку» за підтримку російського оборонного сектора. Також до списку потрапили компанії, що підтримують ядерну діяльність Пакистану або постачання Ірану електроніки, повідомляє «УНІАН» із посиланням на Reuters.

США використовують заходи експортного контролю для покарання компаній, які підтримують російську оборонну промисловість, та для обмеження експорту іноземних технологій до Росії з початку повномасштабної російської агресії в Україні.

Такі обмеження передбачають, що постачальники американських товарів мають отримати спеціальну ліцензію, перш ніж здійснювати поставки компаніям, доданим до «чорного списку».

До «чорного списку» були внесені компанії з Латвії, Пакистану, Росії, Сінгапуру та Швейцарії. До списку потрапили латвійська Fiber Optic Solutions, яка виробляє волоконно-оптичні гіроскопи та інше обладнання, і російська АТ Kraftway Corporation PSC, яка називає себе однією з найбільших російських ІТ-компаній.

До списку також увійшли російські АТ «Науково-дослідний центр електронних обчислювальних машин», ТОВ «Фіберсенс», НВК «Оптолін», АТ ПКК «Міландр», ТОВ «Міландр ЕК», АТ «Міландр МТП», ТОВ «Мілур ІС», ТОВ «Мікроелектронний виробничий комплекс (МПК) «Міландр», АТ «Руселектроніка» і швейцарська компанія Milur sa.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #сша   #санкции   #санкції  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1