Єврокомісія оголосила деталі нового пакета санкції проти РФ

нас ...
Єврокомісія оголосила деталі нового пакета санкції проти РФ

Єврокомісія підготувала 9-й пакет санкцій проти Росії, який пропонує затвердити країнам-членам, оголосила президентка ЄК Урсула фон дер Ляєн

Зокрема, до санкційного списку пропонують додати близько 200 фізичних осіб та компаній, серед яких військові, представники оборонпрому, члени Держдуми і Ради Федерації, міністри, губернатори й політики, передає «Європейська правда».

Фон дер Ляєн зазначила, що йдеться в тому числі про осіб, яких можна вважати відповідальними за цілеспрямовані удари по цивільних цілях, вивезенні українських дітей до РФ, вивезенні привласненої сільськогосподарської продукції з окупованих територій.

Також Єврокомісія пропонує санкції проти ще трьох російських банків – включно з повною забороною транзакцій Російського банку розвитку регіонів.

Крім того, пропонують додаткові експортні обмеження для товарів подвійного призначення – включно з певними хімічними компонентами, нервово-паралітичними речовинами, електронікою та програмним забезпеченням, які можуть бути використані у воєнних цілях.

Також Єврокомісія підготувала заходи для ускладнення Росії доступу до безпілотників.

«Ми пропонуємо заборонити прямий експорт до Росії моторів для дронів, як і експорт до третіх країн, як Іран, які можуть постачати дрони Росії», – зазначила фон дер Ляєн.

Також пакет передбачає блокування ще чотирьох російських телеканалів в ефірі та на усіх платформах.

На додачу Єврокомісія пропонує додаткові обмеження проти енергетичного й гірничо-видобувного сектору, включно з забороною інвестицій у нові видобувні потужності у Росії.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #єк   #ек   #санкции   #санкції  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1