В Україні за підтримки Німеччини та ЄС працюватиме Кліматичний офіс

нас ...
В Україні за підтримки Німеччини та ЄС працюватиме Кліматичний офіс

В Україні запрацює Кліматичний офіс, який надаватиме підтримку регіонам та бізнесу в питаннях реалізації кліматичних цілей на шляху до декарбонізації

Про це повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець, передає «Укрінформ».

«Створення Українського кліматичного офісу є чудовим прикладом підтримки України з боку наших давніх та надійних партнерів – Федерального міністерства економіки та клімату Німеччини та ЄС, що впроваджуватиметься GIZ. Я запрошую всі країни, які прагнуть зробити внесок у подолання глобального потепління, до співпраці в рамках цієї ініціативи», - наголосив Стрілець.

Український кліматичний офіс функціонуватиме в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги BMWK/ЄС «Розбудова спроможності задля кліматичних дій», офіційний запуск якого відбувся 15 листопада на СОР27.

За словами міністра, проєкт створений з метою надання підтримки уряду України, містам та регіонам, а також підприємствам та бізнесу у питаннях реалізації кліматичних цілей на шляху до декарбонізації. Співфінансуватиметься він Європейським Союзом та Міжнародною кліматичною ініціативою Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Офісу стане напрацювання та підтримка особливих підходів до кліматичного фінансування для України.

Як підкреслив Стрілець, Україна ні на день не відмовилася від зобов’язань перед світовою спільнотою, зокрема і щодо кліматичної політики. Як і до повномасштабного вторгнення, Україна прагне зробити свій внесок у реалізацію Європейської зеленої угоди і досягнути кліматичної нейтральності, попри нові виклики, пов’язані із війною.

«Ми не полишили намірів скоротити викиди парникових газів на 65% до 2030 року. Ми трансформували наші кліматичні амбіції в конкретні цілі й прописали їх у Плані відновлення України, який представили в Лугано у липні цього року», - наголосив урядовець.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #декарбонизация   #єс   #ес  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1