UNITED24 та Метінвест випустили у продаж останній наклад браслетів із металу «Азовсталі»

нас ...
UNITED24 та Метінвест випустили у продаж останній наклад браслетів із металу «Азовсталі»

Фандрейзингова платформа Президента України UNITED24 та Група Метінвест створили фінальну серію браслетів «Азовсталь», повідомила прес-служба компанії.

Останній наклад виготовили зі сталевих літер «Вірю в ЗСУ», які протягом місяця стояли біля підніжжя найбільшого прапора України. Тож кожен браслет містить 5 грамів сталі, виготовленої на стані 3600 у листовальцювальному цеху комбінату «Азовсталь» до 24 лютого.

Браслет коштує 1 500 грн, а придбати його можна не тільки в Україні, але й в ЄС, США та Канаді. Весь прибуток від продажу браслетів піде на створення першого в історії флоту морських дронів для Військово-морських сил Збройних сил України.

Випущені у жовтні 30 000 браслетів зі сталі «Азовсталі» в межах першого та другого накладу розкупили за лічені дні. Сьогодні розпочинається продаж останнього й тому особливо цінного накладу.

«У світовій історії ще не було прикладів, коли металургійний завод ставав таким символом держави, а браслети зі сталі розкуповувалися за лічені години. Бо «Азовсталь» – це об'єднавчий символ для кожного українця, символ незламності й нашого прагнення до перемоги. Символічно, що останній наклад браслетів зі сталі «Азовсталі» допоможе побудувати для держави флот морських дронів, адже флагман українського флоту, корвет «Гетьман Іван Мазепа», також виготовлено з маріупольської сталі Метінвесту. Певен, що увесь наклад браслетів розійдеться Україною і світом за кілька днів. Сподіваюся, що наступну партію браслетів ми виготовимо вже з першої партії сталі з відбудованої «Азовсталі» в українському Маріуполі», – зауважив Юрій Риженков, генеральний директор Групи Метінвест.

Дизайн браслетів розробив ювелірний дім SOVA. Вартість браслета – 1 500 гривень. Купити браслети можна на сайті ROZETKA з безкоштовною доставкою в точки видачі бренду, а також у магазинах SOVA. Браслети з останнього накладу «Азовсталь. Символ незламності» також можна купити з-за кордону, оформивши міжнародну доставку Новою поштою. По Україні, як і раніше, Нова пошта доставляє браслети до відділень своїм коштом. Для корпоративних замовлень передбачена спеціальна форма замовлення.

Участь Метінвесту в проєкті «Азовсталь. Символ незламності» є частиною міліарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Загалом від початку війни Група Метінвест перерахувала на допомогу Україні й українцям 2,1 млрд грн. До ЗСУ, Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Національної гвардії за сім місяців надійшло понад 150 тисяч бронежилетів, десятки тисяч шоломів, сотні тепловізорів, дронів, автівок, мобільні укриття та інше військове обладнання.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1