ООН розпочала переговори з Росією щодо зернової угоди

нас ...
ООН розпочала переговори з Росією щодо зернової угоди

У Женеві розпочалися переговори між російською делегацією та високопосадовцями ООН з приводу угоди щодо експорту зерна з Чорного моря

Переговори відбуваються за 8 днів до того, як липнева угода, укладена за посередництва ООН та Туреччини, має бути продовжена, передає «РБК-Україна» з посиланням на Reuters.

Угода допомогла запобігти глобальній продовольчій кризі, відкривши експорт продуктів харчування та добрив із кількох портів України на Чорному морі.

Москва заявила, що готова вийти з угоди, термін дії якої може закінчитися 19 листопада, якщо не буде досягнутий прогрес у розв’язанні її проблем. Росія призупинила свою участь наприкінці жовтня, але повернулася за чотири дні.

Представник ООН у Женеві Алессандра Веллуччі повідомила, що керівник відділу допомоги ООН Мартін Гріффітс, який очолює переговори щодо українського експорту, та високопоставлений торговий представник ООН Ребека Грінспан зустрічаються із заступником міністра закордонних справ Росії Сергієм Вершиніним в офісі ООН у Женеві.

«Ми сподіваємося, що це обговорення має сприяти прогресу, досягнутому у полегшенні безперешкодного експорту продуктів харчування та добрив із Російської Федерації на світові ринки», - сказала вона на брифінгу.

Веллуччі не згадала, чи стоїть на порядку денному продовження угоди.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1