Метінвест сплатив 18 млн гривень податків з початку року

нас ...
Метінвест сплатив 18 млн гривень податків з початку року

У січні-вересні поточного року Група Метінвест з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні майже 18 млрд грн податків та зборів, повідомила прес-служба компанії.

Найбільша виплата – податок із прибутку. За 9 місяців українські підприємства Метінвесту сплатили до державного та місцевих бюджетів понад 6 млрд грн. Виплати єдиного соціального внеску склали 3,3 млрд грн.

Далі йдуть податок на доходи фізичних осіб і плата за користування надрами – до скарбниці України сплачено понад 3 млрд грн кожного податку.

Попри російську агресію, за 9 місяців 2022 року підприємства Метінвесту та спільні підприємства Групи збільшили виплату рентної плати на видобуток залізної руди на 40% проти аналогічного періоду минулого року – до 2,9 млрд грн, а плату за землю на 35% – до 856 млн грн. Також значним джерелом наповнення державного та місцевих бюджетів України став екологічний податок – 511 млн грн.

«Усупереч зупинці кількох підприємств у Маріуполі й Авдіївці, Метінвест залишається одним із найбільших платників податків, надійною опорою економіки України. Закриття через війну чорноморських портів призводить до важкої ситуації з логістикою продукції наших ГЗК у Кривому Розі, зменшення рівня завантаження, простою підприємств. Проте ми шукаємо альтернативні шляхи для експорту продукції, покращуємо операційну ефективність, допомагаємо армії та населенню, щоб якнайшвидше наблизити перемогу України», - зазначив Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1