Росія другий день поспіль обстрілює енергетичну інфраструктуру України

нас ...
Росія другий день поспіль обстрілює енергетичну інфраструктуру України

Росія другий день поспіль продовжує масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури України, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Він нагадав, що напередодні, 10 жовтня, через ракетні обстріли були знеструмлені 3,9 тис. населених пунктів. Енергетикам та рятувальникам вдалося відновити електропостачання в більшості регіонів. У 3,8 тис. населених пунктів повернулося світло. Стабілізовано постачання електрики в західних областях, практично повністю заживлений Харків і Харківська область. Тривають відновлювальні роботи для забезпечення енергоживлення центральних регіонів та Києва. Їх планується завершити протягом кількох днів.

«Але Росія не зупиняється у своїх спробах зруйнувати нашу енергетичну інфраструктуру. За даними ДСНС, цієї доби вже зафіксовано 33 обстріли. Ворог продовжує витрачати десятки ракет ціною в сотні мільйонів доларів на те, аби українці день-два побули без світла», - повідомив голова уряду.

У той же час, за даними Шмигаля, 10 жовтня українці, відгукнувшись на заклик, добровільно зменшили споживання електроенергії в середньому на 10%.

«Сьогодні ми так само будемо просити обмежити споживання електроенергії. Так само в години пік – з 17:00 до 23:00 просимо не вмикати енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини. Це дуже важливо для стабільної роботи нашої енергосистеми», - закликав прем’єр.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1