Україна розраховуватиме на власний видобуток вугілля, - Міненергетики

нас ...
Україна розраховуватиме на власний видобуток вугілля, - Міненергетики

У найближчі два роки Україна буде розраховувати виключно на власний видобуток вугілля, попри те, що в результаті повномасштабного вторгнення Росії чверть українських державних шахт опинилися на тимчасово окупованій території

Про це повідомило Міністерство енергетики, посилаючись на інформацію голови відомства Германа Галущенка, передає УНІАН.

Учасники засідань обговорили особливості роботи галузі та логістики в умовах воєнного стану та приділили особливу увагу питанням забезпечення безпеки гірників.

Галущенко зазначив, що після 24 лютого чверть державних шахт опинилися на тимчасово окупованій Росією території.

Міністр відзначив героїзм працівників, які, попри регулярні ворожі обстріли, щодня продовжують працювати в шахтах і забезпечувати постачання вугілля на підприємства теплової генерації.

Галущенко наголосив на важливості вугільної галузі, насамперед з точки зору забезпечення енергетичної безпеки країни в осінньо-зимовий період.

«Враховуючи агресію Росії, в тому числі на енергетичному фронті, найближчі два роки ми маємо розраховувати виключно на власний видобуток вугілля», - зазначив міністр.

Першочергове завдання, за словами міністра, забезпечити сталий видобуток, заробітні плати та безпеку працівників, технічне забезпечення та захист від техногенних катастроф.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1