Найбільше українського продовольства експортовано до країн Азії, - інфографіка

нас ...
Найбільше українського продовольства експортовано до країн Азії, - інфографіка

З моменту виходу першого судна з українським продовольством у рамках «зернового коридору» експортовано 2,37 млн тонн агропродукції. У країни Азії відправлено 54 судна з 1,04 млн тонн, в Європу — 32 судна з 0,85 млн тонн, а в Африку — 16 суден з 0,47 млн тонн агропродукції

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

«Якщо говорити лише про Африку, то в Єгипет було відправлено 8 суден (192 тис. тонн зерна), Судан — 3 судна (115 тис. тонн), Кенію — 1 судно (50 тис. тонн), Алжир — 1 судно (44 тис. тонн), Сомалі — 1 судно (29 тис. тонн), Джибуті — 1 судно (23 тис. тонн) та Лівію — 1 судно (16,5 тис. тонн)», - сказано в повідомленні.

Також в рамках допомоги населенню Африки, яке за даними ООН перебуває на порозі гуманітарної катастрофи, відправлені два судна, зафрахтовані безпосередньо Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП). На їх борту понад 60 тис. тонн пшениці для жителів Ємену та Ефіопії. Окрім цього, завдяки партнерам з ООН, закуплено ще 190 тис. тонн зернових для подальшого експорту до держав африканського континенту.

«З портів України найближчим часом буде експортовано 280 тис. тонн агропродукції для боротьби з голодом. Найближче судно, яке зафрахтоване – це балкер KARIA ANGEL, який проходить інспекційну перевірку у Стамбулі. Після перевірки його поставлять на завантаження 30 тисячами тонн пшениці у порту «Чорноморськ», - сказано в повідомленні.

Експорт зерна з України на 8 вересня 2022 року

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1