Уряд схвалив нові санкції проти РФ та Білорусі

нас ...
Уряд схвалив нові санкції проти РФ та Білорусі

Уряд 2 вересня схвалив новий пакет обмежувальних заходів. Він стосуватиметься 99 фізичних та 178 юридичних осіб

Йдеться про підприємства військово-промислового комплексу РФ, посадових осіб нацбанків Росії та Білорусі, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Потрапили під обмеження й інші російські і білоруські компанії та громадяни цих країн – ті, що сприяли агресії РФ проти України та за допомогою яких Росія намагалася обходити застосовані проти неї санкції. До прикладу, передбачено застосування санкцій до групи компаній «Сернія» і пов’язаних осіб – саме вони використовувались РФ для обходу санкційних обмежень і постачання продукції мікроелектроніки для потреб військово-промислового комплексу. До російських виробників мікроелектроніки і програмного забезпечення та компаній, що причетні до хакерських атак», - сказано в повідомленні.

Також запроваджуються санкції до групи компаній «Царьград», що поширюють проросійську пропаганду, та компаній, що займалися майнінгом в інтересах промислового сектору країни-агресора.

Список одіозних персон, що потрапили під жорсткі обмеження, очолили доньки Володимира Путіна.

«Санкції проти них усіх застосували також і США. Тож відтепер обмеження до держави-агресора та її прибічників застосовуватимуться синхронно країнами-партнерами і Україною», - сказано в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1