Боррель закликав ЄС бути готовим до економічних проблем через санкції проти РФ

нас ...
Боррель закликав ЄС бути готовим до економічних проблем через санкції проти РФ

На тлі запроваджених санкцій проти Росії Євросоюз у короткостроковій перспективі зіткнеться з економічними проблемами, але це та ціна, яку Європа має заплатити за свободу

Про це заявив голова європейської дипломатії Жозеп Боррель в інтерв'ю австрійському виданню Krone, передає УНІАН.

Він зазначив, що запровадивши санкції проти РФ, Європа обмежує економічні можливості Москви, які залежать від продажу нафти й газу, а також потребують західних технологій.

«Звісно, ми зіткнемося з серйозними проблемами в короткостроковій перспективі. Не можна заперечувати, що ціни на газ зростають. Але ми маємо бути готовими заплатити ціну за свободу. Бо війна в Україні - це не лише війна українців, це війна за нашу свободу», - сказав Боррель.

Він додав, що енергетична криза буде найбільшим викликом для ЄС після боргової кризи й пандемії коронавірусу, але подолати її допоможе єдність країн-членів блоку.

Також Боррель відзначив наявність у світі глобальної кризи демократії.

«Авторитарні режими на підйомі. Старі імперії повертаються. Росія хоче повернення царизму, Китай і Туреччина мають імперські настрої. Тут також вирішення може бути досягнуто лише через єдність. Кожен сам по собі не виживає», - сказав європейський дипломат.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1