Каметсталь у липні виготовила 30 тис тонн прокату

нас ...
Каметсталь у липні виготовила 30 тис тонн прокату

У прокатному цеху комбінату Каметсталь Групи Метінвест протягом липня виробили понад 30 000 тонн сортового прокату й катанки для українських замовників, повідомили на підприємстві.

Сортопрокатна дільниця була введена в роботу після тимчасової зупинки, під час якої на стані проводився перший етап розосередженого капітального ремонту. Виконано відновлення високотехнологічного обладнання за напрямами безпосередньо виробництва, оброблення готової продукції та програмного забезпечення.

Після ремонту прокатники виконали замовлення на майже 8 000 тонн арматурного профілю, що перш за все використовується в будівництві. Вироблено також понад 20 тисяч тонн катанки та понад 1,5 тисячі тонн круглого прокату. Переважна частина готової продукції відвантажується для підприємств України.

«У липні прокатники працювали для внутрішнього ринку країни. Зокрема, на стані 400/200 виконали замовлення на партії фасонного, сортового профілів, у тому числі арматурного», - сказав Дмитро Липпа, генеральний директор Каметсталі.

У липні на Каметсталі також була прокатана партія вагонних осей для вагонобудівних підприємств України. Замовлення виконане на унікальному вісепрокатному стані, який після тимчасової зупинки став до роботи.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1