Уряд пропонує ратифікувати угоду з Туреччиною, що дозволить виробляти «Байрактари» в Україні

нас ...
Уряд пропонує ратифікувати угоду з Туреччиною, що дозволить виробляти «Байрактари» в Україні

Уряд направить до Верховної Ради законопроект про ратифікацію Угоди між Україною і Туреччиною щодо співробітництва у сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів 19 липня, передає прес-служба уряду.

«Серед іншого, це дозволить побудувати в Україні завод із виробництва та обслуговування славнозвісних безпілотників «Байрактар», — зауважив очільник уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що уряд посилює співпрацю з міжнародними партнерами в питаннях безпеки. Зокрема, він подякував Європейському Союзу за рішення про виділення п’ятого траншу на 500 млн євро для забезпечення України необхідною зброєю.

«Це чергове важливе рішення, яке дозволяє нам змінити паритет у всіх видах озброєння на користь нашої армії на полі бою», — відзначив Шмигаль.

Крім того, уряд затвердив залучення чергового гранту від США у розмірі $4,5 млрд. Кошти, за словами Шмигаля, надійдуть через Цільовий фонд, створений Світовим банком.

«Це наочна демонстрація того, що наші союзники продовжують міцно стояти поруч з Україною і допомагають нам наблизити перемогу», — наголосив Шмигаль.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1