Камишін обіцяє не підвищувати тарифи УЗ на пасажирські перевезення

нас ...
Камишін обіцяє не підвищувати тарифи УЗ на пасажирські перевезення

«Укрзалізниця» не підвищуватиме тарифи на пасажирські перевезення, заявив  голова правління компанії Олександр Камишін

«Тарифи на пасажирські (перевезення – Ред.) не будуть змінюватися. Це принципова позиція влади, і ми цю позицію підтримуємо. Ми вважаємо, що наші пасажири на сьогодні і так подорожують у стані війни, для них це досить складно. Багато хто вимушений подорожувати залізницею, тому що закрито авіаперевезення, ускладнено автомобільні, автобусні перевезення. І я вважаю, що це правильна позиція влади - не підіймати тарифи на пасажирські перевезення», - цитує Камишіна УНІАН.

Крім того, голова правління додав, що компанія підняла тарифи більше, ніж зазвичай, на вантажні перевезення саме для того, щоб не допустити зростання пасажирських тарифів.

«Більше того, наші тарифи на вантажні перевезення навіть після зростання залишаються кратно нижчими, ніж у сусідніх європейських країнах. Я не говорю про дальні європейські країни, такі як Німеччина, Франція і так далі. Навіть у найближчих, таких як Румунія, Молдова та Польща», - підкреслив Камишін.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури підтримало пропозицію залізничників провести індексацію тарифів, підвищивши їх на 70% на всі групи вантажів.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1