Лідери країн ЄС закликали РФ деблокувати українські порти

нас ...
Лідери країн ЄС закликали РФ деблокувати українські порти

Лідери країн Євросоюзу під час візиту до Києва заявили, що блокада українських портів є прямим наслідком російської агресії і закликали РФ погодитися на експорт українського зерна

Про це 16 червня заявив президент Франції Еммануель Макрон, передає «Економічна правда».

Під час візиту в Україну президента Франції Макрона, канцлера Німеччини Олафа Шольца, прем‘єр-міністра Італії Маріо Драґі та президента Румунії Клауса Йоганніса сторони обговорювали питання продовольчої безпеки та блокади українських портів.

«Це абсолютно прямий наслідок російської агресії, в неї немає інших пояснень. Це абсолютно не пов’язано з європейськими санкціями, як це Росія хоче подати. Сьогодні ми з Києва закликаємо Росію як постійного члена Ради безпеки ООН погодитися на експорт українського зерна», – заявив Макрон.

«Це вимагає припинення блокади українських портів, і блокування повинен припинити російський флот», – наголосив президент Франції.

Він зазначив, що сторони також обговорили ініціативу генерального секретаря ООН в цьому контексті і підтримали резолюцію щодо підтримки деблокади українських портів.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #зерно   #порт   #морпорт  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1