Оновлений пункт пропуску «Краковець-Корчова» запрацює в червні, - Мінінфраструктури

нас ...
Оновлений пункт пропуску «Краковець-Корчова» запрацює в червні, - Мінінфраструктури

Оновлений пункт пропуску «Краковець-Корчова» в рамках проєкту «Відкритий кордон» запрацює цього місяця

Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, повідомляє прес-служба відомства.

«До війни через західні кордони України здійснювалося більше 20% сукупного товарного експорту. Зараз ми можемо говорити про переорієнтацію логістичних ланцюгів на суходіл, в загальному до 70%. У зв’язку з таким навантаженням, на сьогодні черги становлять від 3 до 25 км на певних ділянках кордону і рішення цієї проблеми є важливим на рівні всієї держави», - сказав він.

Проєкт «Відкритий кордон» передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики на напрямку Україна – ЄС.

Міністерство інфраструктури України уже запропонувало польській стороні здійснювати спільний контроль на всіх 8-ми пунктах пропуску.

На першому етапі проєкту «Відкритий кордон» проводиться модернізація пункту пропуску «Краковець – Корчова», зокрема збільшується кількість смуг для вантажівок та створюються додаткові павільйони для митного та паспортного контролю. Планується, що пропускна спроможність буде збільшена щонайменше на 50%.

На сьогодні уже стартували роботи з облаштування павільйонів та підведення комунікацій. Усі роботи планується завершити до кінця червня.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1