Україна продовжує переговори щодо полегшення доступу товарів на світові ринки

нас ...
Україна продовжує переговори щодо полегшення доступу товарів на світові ринки

Українська влада продовжує роботу над полегшенням доступу українських товарів на світові ринки, повідомив президент Володимир Зеленський у традиційному відеозверненні 12 червня

Звернення опубліковане на сторінці Офісу Президента в Facebook.

«Продовжимо роботу для полегшення доступу українських товарів на всі важливі ринки світу. Вже скасовані мита в торгівлі з Європейським Союзом. Сполучені Штати Америки вже застосовують безмитний режим для української сталі. Канада скасувала мита. Такий же режим запрацює найближчим часом з Британією. Очікуємо лібералізації торгівлі від Австралії», – зазначив глава держави.

Також він додав, що 12 червня розпочалася міністерська конференція членів Світової організації торгівлі.

«Перед її початком представники 57 держав зібралися на спеціальний захід солідарності з Україною, і я вдячний їм – кожному і кожній – за це. А за результатами цієї міжурядової конференції дізнаємось, зокрема, і строки ухвалення рішення про торговельні послаблення для України ще від Швейцарії, Норвегії, Ліхтенштейну, Ісландії», – наголосив Зеленський.

Раніше Рада Європейського Союзу затвердила рішення про тимчасову лібералізацію торгівлі та інші торговельні преференції щодо певних українських товарів. Рішення діятиме протягом одного року.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1