Інтерпайп забезпечив військових Дніпропетровщини запчастинами та спецтехнікою на 2,4 млн грн

нас ...
Інтерпайп забезпечив військових Дніпропетровщини запчастинами та спецтехнікою на 2,4 млн грн

Українська промислова компанія Інтерпайп надала бригадам Збройних сил України у Дніпропетровської області, в лавах яких служить чимало її мобілізованих працівників, матеріальну допомогу вартістю 2,4 млн грн

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Зокрема, Інтерпайп передав запчастини для ремонту вантажної техніки - шини, акумулятори та додаткові інструменти. Це один з головних запитів українських захисників, оскільки техніка постійно потрапляє під обстріли, колеса «січуть» осколки снарядів, а акумулятори в польових умовах доводиться часто міняти. Ця партія стала однією з найбільших. Загалом Інтерпайп передав військовим 80 шин та понад 30 акумуляторів.

Окрім автозапчастин Інтерпайп передав до однієї з бригад Дніпропетровської області необхідну техніку для виконання бойових завдань та облаштування командних пунктів. Зокрема військові отримали 6 зарядних станцій та сонячні панелі, які необхідні для живлення техніки в польових умовах. Завдяки таким станціям можна підзарядити будь-що, наприклад, дрони для аеророзвідки. Або забезпечити роботу терміналів супутникового інтернету Starlink.

Захисникам також доправили по 10 потужних ноутбуків і принтерів, які необхідні для обміну відеоінформацією з дронів, друку карт, тощо. Військові ще отримали 20 смартфонів та акумулятори до дронів. Вони дозволять швидко змінювати комплект техніки, якщо попередній вже розрядився. Також захисникам передали підсилювачі радіосигналу, мобільного зв’язку та інтернету і підзорні труби.

«Це були дуже специфічні запити. Наші фахівці із закупівель працюють в режимі постійного пошуку вже понад 100 днів війни. Часто шукають речі, яких ми раніше ніколи не потребували. Але зараз команда призвичаїлась до нового формату роботи, вже знаємо і розуміємо, що треба і чому. Працюємо, щоб якнайшвидше знайти та передати необхідне нашим військовим», - повідомила директорка з комунікацій Інтерпайп Людмила Новак.

У прес-службі підкреслили, що компанія Інтерпайп за підтримки Віктора Пінчука системно допомагає військовим Дніпропетровщини, які зараз боронять Україну. В цілому, на допомогу армії та цивільному населенню вже спрямували понад $25 млн.

Інтерпайп забезпечив військових Дніпропетровщини запчастинами та спецтехнікою

Інтерпайп забезпечив військових Дніпропетровщини запчастинами та спецтехнікою

Інтерпайп забезпечив військових Дніпропетровщини запчастинами та спецтехнікою

Інтерпайп – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 році Інтерпайп реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В Інтерпайпі працюють 10 тис. співробітників. У 2021 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд грн.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1