Майже 9 млн клієнтів перейшли до «Нафтогазу» як постачальника «останньої надії»

нас ...
Майже 9 млн клієнтів перейшли до «Нафтогазу» як постачальника «останньої надії»

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» забезпечить ще 8,8 мільйона українців газом в умовах війни

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«З 1 червня 2022 року 8,8 млн українських домогосподарств опинились в ситуації, коли їхні постачальники не можуть виконувати свою функцію. Тому тепер вони будуть отримувати газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує газопостачальна компанія «Нафтогаз України», - сказано в повідомленні.

Йдеться про клієнтів, які донедавна отримували газ від місцевих газопостачальних компаній у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

«ГК «Нафтогаз України» очікує, що найближчим часом ці клієнти будуть переведені на стандартні контракти з компанією, аби ціна для споживачів «останньої надії» стала 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)», - повідомили в компанії.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #нафтогаз   #газ  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1