Корбан показав безпілотник Vector, куплений ЗСУ за підтримки «Інтерпайпу» та фонду ТАПС

нас ...
Корбан показав безпілотник Vector, куплений ЗСУ за підтримки «Інтерпайпу» та фонду ТАПС

Керівник Центру територіальної оборони міста Дніпро Геннадій Корбан на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив, що артилерія ЗСУ отримає німецький безпілотний комплекс Vector Air Platform завдяки підтримці української промислової компанії «Інтерпайп» та благодійного фонду ТАПС-Україна

«Настає літо, прилітають птахи. Ну що, тепер політаємо, допоможемо нашим артилеристам. Vector Air Platform, прилетіли завдяки підтримці компанії «Інтерпайп» Віктора Пінчука та благодійного фонду ТАПС-Україна», - написав він.

Безпілотники для "Холодного Яру"

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила, що отримує «неабияку підтримку з боку українських благодійників».

«Благодійний фонд Віктора Пінчука забезпечив холодноярівців засобами технічної розвідки і організовує навчання військових. Адже саме завдяки перевагам у технічному оснащенні війську вдається зберігати життя та здоров’я своїх військовослужбовців, і при цьому відтісняти російську армію, що значно переважає чисельністю», - говориться у повідомленні.

Безпілотник Фурія для Холодного Яру

«Отже, фонд Віктора Пінчука придбав для нас український безпілотний авіаційний комплекс розвідки та коригування вогню артилерії «Фурія», дрони, зокрема й з тепловізійними камерами, тепловізори. А також допоможе з організацією навчання операторів дронів та забезпечить групу розвідників дороговартісною сучасною амуніцією. Висловлюємо глибоку подяку за такий внесок у перемогу України!», - повідомила 93-тя ОМБр «Холодний Яр».

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1