Метінвест передав тисячу комплектів захисного спорядження для оборони України

нас ...
Метінвест передав тисячу комплектів захисного спорядження для оборони України

Група Метінвест передала Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України 1000 комплектів сучасного оснащення, яке включає бронежилети, каски та тепловізори, повідомила прес-служба компанії. Загальна вартість спецкомплектів ізраїльського виробництва – $2,5 млн.

Метінвест постійно обробляє запити на допомогу від ЗСУ та намагається виконати їх у найкоротший термін, зазначили в компанії.

«Понад два місяці тривала операція із закупівлі цієї великої партії спецобладнання для ЗСУ. Група Метінвест спрямувала всі ресурси задля перемоги України, це позиція наших акціонерів – Ріната Ахметова та Вадима Новинського. З перших днів війни ми допомагаємо ЗСУ і теробороні та будемо продовжувати це стільки, скільки знадобиться», – зазначив Олександр Водовіз, керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест.

Комплекти спеціального призначення дозволяють виконувати бойові завдання в складних умовах у повній темряві. Вони надають велику перевагу над ворогом і значно підвищують шанси зберегти життя наших військових на передовій. Така амуніція використовується спецпризначенцями Ізраїлю і вважається однією з найкращих. Під час передачі обладнання бійці ГУР відразу змогли протестувати й оцінити спецкомплекти.

«Спеціальні засоби відразу відправляться на передову, в гарячі точки сходу та півдня України. Безумовно, вони – речі першої потреби для тих, хто знаходиться у «прямому контакті» й нищить ворога. Ті ж бронежилети – це витратний матеріал, який потребує постійного поповнення. Принципово важливо, що робота Метінвесту в цьому напрямку має  системний характер. Ця партія – дуже велика, вона потребувала проведення масштабної логістичної операції. Надважливо, що попри втрати через російську агресію, український бізнес потужно допомагає ЗСУ», – зазначив Андрій Юсов, представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Метінвест повідомляв про плани надати понад 100 тисяч бронежилетів для українських військових. Ця кількість закриє значну частину потреб ЗСУ, зокрема й мобілізованих співробітників Метінвесту.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1