Україна через війну втратила близько чверті залізничної мережі

нас ...
Україна через війну втратила близько чверті залізничної мережі

Україна внаслідок повномасштабного вторгнення Росії втратила близько 23% залізничної мережі, заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Російські війська свідомо знищують цивільну інфраструктуру України. Сума тільки задокументованих збитків вже сягнула понад $90 млрд і з кожним днем війни цей показник зростає. Враховуючи це, ми змушені оперативно перебудовувати нашу логістичну систему. Наразі працюємо над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, змінюємо напрямки торговельних потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі. Вдячний європейським партнерам за сприяння в цьому процесі, особливо в питанні гуманітарних вантажів. Ми вже маємо бездозвільний проїзд для перевізників, а також на території Польщі працює низка логістичних хабів для ефективного керування перевезеннями. Впевнений, що з такою підтримкою перемога неминуча», — сказав Кубраков на міжнародній конференції «Європа Карпат», що пройшла в Польщі.

Міністр деталізував масштаби руйнувань інфраструктури, зокрема йдеться про втрату 6,3 тис. км головних колій; пошкодження 23 573 км автодоріг; пошкодження 289 автомобільних та 41 залізничного мостів.

В міністерстві очікують, що європейські партнери надалі допомагатимуть в розв’язанні логістичних проблем, а також візьмуть участь у відбудові транспортної інфраструктури України.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1