Nippon Steel постачатиме зелену сталь з 2024 року

нас ...
Nippon Steel постачатиме зелену сталь з 2024 року

Найбільший виробник сталі в Японії Nippon Steel планує постачати вуглецево нейтральну сталь з 2023/24 фінансового року

«Існує лише один спосіб подолати особливі труднощі, з якими стикається японська металургійна промисловість. Це постачати вуглецево нейтральну сталь першими, ніж наші глобальні конкуренти», — сказав президент Nippon Steel Ейдзі Хашимото. 

Він також додав, що спочатку компанія постачатиме 700 тис т зеленої сталі, або шляхом переходу на альтернативні джерела енергії, або шляхом уловлювання будь-яких викидів CO2. 

«Якщо ми виробляємо сталь з енергії, яка є вуглецево нейтральною, тоді сама сталь також буде вуглецево нейтральною», – вважає Хашимото. 

Зараз компанія стикається з низкою проблем, включаючи зниження попиту на сталь в Китаї, волатильність ринку, спричинену війною в Україні, а також слабку ієну. 

Nippon Steel не оприлюднила свій річний прогноз чистого прибутку на рік, що закінчиться березень 2023 року, посилаючись на війну в Україні як приклад глобальної невизначеності, яка ускладнює прогнозування. 

«Якщо ситуація з Україною та Китаєм покращиться, ми можемо спостерігати зростання попиту на сталь, але зараз дуже важко передбачити такий сценарій», – сказав Хашимото. 

У 2021/22 фінансовому році Nippon Steel отримала чистий прибуток у розмірі 637 млрд. ієн ($4,9 млрд.) у порівнянні з 32 млрд. ієн чистого збитку фінроком раніше.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1