Запоріжсталь працюватиме двома домнами, на квітень планує 65 тис тон чавуну

нас ...
Запоріжсталь працюватиме двома домнами, на квітень планує 65 тис тон чавуну

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» відновив роботу доменних печей №3 та №4 після більш як місячного простою металургійного виробництва. У квітні підприємство планує виплавити 65 тис тон чавуну, а у травні збільшити обсяги більш ніж вдвічі.  

«Наразі підприємство буде працювати на двох доменних печах. На квітень плануємо 65 тис т он чавуну, а на наступний 150-170 тис тон», - повідомив гендиректор комбінату Олександр Мироненко в ефірі «Україна 24».

За його словами, минулого тижня відновили роботу всі підприємства Групи Метінвест, розташовані в Запоріжжі. Це Запорізький ливарно-механічний завод, Запоріжкокс, Запоріжвогнетрив.

«Логічно, що цей ланцюжок був підготовкою до запуску основного активу – Запоріжсталі», - сказав він.

Підприємство разом із органами влади працює над зміною логістики, оскільки основні маршрути доставки сировини та відправки готової продукції змінилися. «Ми традиційно все отримували і відправляли через морські порти, які наразі заблоковані», - додав Мироненко, за словами якого зараз вантажі рухаються в основному через західний кордон України.

«Є невеликі проблеми зі скупченням товару на прикордонних пунктах перетину, але вони вирішуються. Я вважаю, що це дозволить нам в найближчому майбутньому наростити додаткові потужності», - зазначив керівник комбінату.   

Зокрема, доменне виробництво «Запоріжсталі» складається з 4 доменних печей, тобто спроможності підприємства вдвічі більші за доступні нині.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1