Метінвест із партнерами виготовив 40 тисяч протитанкових їжаків

нас ...
Метінвест із партнерами виготовив 40 тисяч протитанкових їжаків

Для захисту українських міст Метінвест та партнери компанії виготовили та передали територіальній обороні й Збройним Силам приблизно 40 тисяч протитанкових їжаків, а також понад 10 тисяч шипованих ланцюгів проти колісної техніки та протидесантних їжаків, які здатні затримувати просування ворога.

«Допомагаємо в укріпленні блокпостів: завезено більш ніж 2,6 тис. тонн піску та щебеню, 2,4 тисячі залізобетонних блоків і плит, лісоматеріали. Також укріплюємо об’єкти соціальної інфраструктури, зокрема лікарні – надаємо пісок і сталеві листи», - зазначили в компанії.

Підприємства Метінвесту надали важку спецтехніку й автомобільний транспорт. Наразі це понад 80 одиниць, які знадобляться на перевезеннях, передислокаціях та укріпленні позицій. Також Група передала захисникам України майже 30 тисяч літрів пального й акумулятори. 

Також співробітники органів внутрішніх справ отримали 32 рації, ще 17 рацій – представники тероборони. Метінвест виділив і 17 стаціонарних станцій радіозв’язку.

Як повідомили в компанії, для ЗСУ та тероборони також закуповуються бронежилети, каски й аптечки. Для цього Метінвест виділив 10 мільйонів євро. Також днями Група перерахувала 500 тис. доларів до цільового благодійного фонду на закупівлю захисної амуніції й аптечок для тероборони Запоріжжя.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1