ЄС готує восьмий пакет санкцій проти РФ

нас ...
ЄС готує восьмий пакет санкцій проти РФ

Міністри закордонних справ Європейського Союзу погодилися підготувати нові санкції проти Росії у відповідь на рішення Володимира Путіна оголосити мобілізацію та підтримати проведення песовдореферендумів на окупованих територіях України.   

Про це повідомив високий представник ЄС Жозеп Боррель після термінової зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів, яку провели у Нью-Йорку паралельно з Генасамблеєю ООН, пише Reuters.

«Очевидно, що Путін намагається знищити Україну. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба проінформував нас про ситуацію, і міністри після цього погодилися доручити своїм командам починати підготовку восьмого пакета санкцій», – сказав Боррель.

За його словами обмеження будуть спрямовані проти «найважливіших секторів російської економіки». Зокрема, редактор профільного видання Argus Колін Річардсон повідомляв, що європейські металурги лобіюють включення у санкційний пакет слябів, виготовлених на металургійних підприємствах Росії. Також, за словами Борреля, очікується розширення персональних санкцій.

Міністри ЄС проведуть наступну офіційну зустріч у середині жовтня, і пакет санкцій потенційно може бути затверджений на ній. Також міністри домовилися збільшити постачання зброї в Україну.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1