«Укроборонпром» спільно з країною-членом НАТО будує боєприпасний завод

нас ...
«Укроборонпром» спільно з країною-членом НАТО будує боєприпасний завод

Угоду про будівництво сторони підписали напередодні. Це вже друге оборонне підприємство, про будівництво якого досягнуті міжнародні домовленості та укладений відповідний договір

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Водночас підприємства ОПК працюють цілодобово над виробництвом, модернізацією та відновленням необхідного озброєння.

«З початком повномасштабного вторгнення підприємства концерну передали ЗСУ у п’ять разів більше військової техніки та озброєння, ніж за весь минулий рік. Деяка броньована техніка після чергових бойових пошкоджень заходила на ремонт по п‘ятому колу, а після відновлення — повертались у стрій. Цілодобово працюють й виїзні ремонтні бригади, повертаючи до бойового стану техніку прямо у полях. Таким чином, приведення у бойову готовність – в тому числі після пошкоджень – української, іноземної та трофейної техніки – це ключова компетенція державного концерну «Укроборонпром» станом на сьогодні», - сказано в повідомленні.

Одне з підприємств концерну отримало право здійснювати розмінування та інші операції з вибухонебезпечними предметами на території держави. Воно має власний Центр гуманітарного розмінування, акредитацію в ООН та фахівців високого класу. Підприємство стало третім в Україні – після Збройних сил та Держслужби з надзвичайних ситуацій, – яке може знешкоджувати та утилізовувати боєприпаси.

Наприкінці тижня відбудеться оборонний форум для розробників.

«Електромагнітна зброя, дрони-перехоплювачі, розмінування територій, системи психологічного впливу та захист БПЛА від засобів РЕБ — теми для розробок та стартапів. «Укроборонпром» як партнер хакатону допоможе втілити найкращі проривні рішення. Українська армія має отримати технологічну перевагу над ворогом», - сказано в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1