У рамках релокації 477 підприємств відновили роботу на безпечних територіях

нас ...
У рамках релокації 477 підприємств відновили роботу на безпечних територіях

В рамках програми релокації бізнесу 692 підприємства переміщені із зони активних бойових дій в безпечні регіони України. З них вже 477 відновили роботу

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Загалом на платформі цифрової взаємодії для допомоги в релокації зареєстровані 1763 заявки від підприємств, які хочуть перемістити свої потужності. Нині 326 компаній перебувають на етапі переїзду – для них здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування.

«До участі може долучитися будь-яке підприємство, отримавши допомогу в розв’язанні логістичних питань, перевезенні та монтажі обладнання, пошуку приміщення з необхідною інфраструктурою. Щоб пришвидшити та скоординувати дії з усіма учасниками програми, запустили цифрову платформу з релокації. Вона дозволяє покращити організацію процесу переїзду та запропонувати підприємцям додаткові можливості», – зазначила заступник міністра економіки Тетяна Бережна.

У рамках програми підприємства можуть переїхати в одну з західних областей України. Це Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська та Рівненська області.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #бізнес   #бизнес  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1