Fitch знизило рейтинг України до переддефолтного

нас ...
Fitch знизило рейтинг України до переддефолтного

Агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній валюті з «CCC» до «C» (переддефолтний)

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на заяву Fitch.

«Почався процес, подібний дефолту. 20 липня уряд України офіційно оголосив про згоду на відстрочку погашення зовнішнього боргу на 24 місяці. Fitch розглядає це як початок процесу обміну проблемного боргу, що відповідає рейтингу «C» як для рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті, так і для цінних паперів», - йдеться в повідомленні.

У Fitch вважають, що є ризик пропущених платежів, «оскільки уряд прагне зберегти ліквідність в умовах гострого тиску на військові витрати».

«В цілому, ми очікуємо, що буде потрібна ширша реструктуризація державного комерційного боргу, хоча терміни залишаються невизначеними. Це відображає серйозний стрес для макрофінансового становища України, державних фінансів і зовнішніх фінансів внаслідок затяжної війни», - зазначає агентство.

Рейтинг дефолту емітента в національній валюті знизили з «CCC» до «CCC -».

«Менший ризик дефолту, ніж за боргом в іноземній валюті, частково відображає дещо більшу здатність уряду обслуговувати борг в акредитиві і більш серйозні перешкоди для реструктуризації», - йдеться в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #дефолт   #рейтинг   #fitch  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1