Австралія на рік скасувала мита на імпорт з України

нас ...
Австралія на рік скасувала мита на імпорт з України

Уряд Австралії оголосив про скасування мит на імпорт з України на рік

Про це повідомляє УНН з посиланням на Міністерство торгівлі та туризму Австралії.

«Цей захід передбачає зниження до нуля тарифів у розмірі до 5% терміном на 12 місяців на низку товарів, які виготовляються чи виробляються в Україні. Еквівалентні акцизам мита, наприклад, ті, що застосовуються до палива, алкоголю та тютюнових виробів, залишаться в силі», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, захід, який є частиною пакета підтримки, озвученого прем'єр-міністром Австралії за підсумками візиту до Києва, набув чинності з 4 липня. Це слідує за аналогічними діями міжнародних партнерів країни, таких як Європейський Союз та Сполучене Королівство.

«Скасування мит на імпорт в Австралію з України є ключовою частиною поточних зусиль уряду Австралії щодо подальшого поглиблення наших двосторонніх торговельних та інвестиційних відносин. Такі заходи Австралії та інших міжнародних партнерів, які підтримують економіку України та розширюють торговельні можливості, життєво важливі для відновлення та реконструкції України в короткостроковій та довгостроковій перспективі», - сказано у заяві.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1