Суд арештував корпоративні права Миколаївського глиноземного заводу

нас ...
Суд арештував корпоративні права Миколаївського глиноземного заводу

Суд арештував корпоративні права Миколаївського глиноземного заводу, що належать фірмам «Гуардон Україна» і «Компанія Алюміній України»

Про це повідомляє Liga.net із посиланням на дані судового реєстру.

Так, відповідна ухвала Перечинського райсуду Закарпатської області датована 30 березня 2022 року, а 31 травня його підтвердив Закарпатський апеляційний суд.

Водночас були арештовані гроші на рахунках Миколаївського глиноземного заводу в «Ощадбанку», «Райффайзен Банку», «МР Банку».

Згідно з тестом судового рішення, арешти накладені у межах кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків і розтрати майна в особливо великих розмірах менеджментом заводу. Досудове розслідування з 25 березня здійснює Національна поліція.

«Загальна сума фінансових і господарських операцій, що викликають сумніви у слідчих, становить понад 200 млн грн. У матеріалах правоохоронців стверджується, що мали місце факти заниження податкових зобов`язань, завищення суми бюджетного відшкодування ПДВ, завищення податкового кредиту», – пише видання.

Миколаївський глиноземний завод – одне з найбільших у Європі підприємств кольорової металургії. Російський олігарх Олег Дерипаска отримав контроль над підприємством на початку 2000-х.

У 2016 році Україна ввела санкції проти компаній Олега Дерипаски ОК «Русал» і пов`язаною з нею кіпрською Judson Trading Limited. Наступного року Миколаївський глиноземний завод повідомив, що «Русал» продав МГЗ сировинному трейдеру Glencore (Швейцарія). Втім, у 2018 році стало відомо, що Олег Дерипаска залишив контроль над заводом.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #санкції   #санкции  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1