Китай закрив небо для Boeing та Airbus російських авіаперевізників

нас ...
Китай закрив небо для Boeing та Airbus російських авіаперевізників

Китай закрив повітряний простір для літаків Boeing та Airbus російських авіаперевізників, зареєстрованих у двох юрисдикціях, повідомляє РБК із посиланням на джерела

За даними одного з джерел, у травні авіавлада Китаю попросила всі авіакомпанії актуалізувати електронні досьє (відомості про літаки, власників авіакомпаній, договори на наземне обслуговування). Запит таких портфоліо — стандартна процедура, але нещодавно в Китаї її скорегували.

Коли росіяни оновили інформацію, влада Китаю запросила підтверджуючі дані, що імпортні літаки російських перевізників офіційно зняті з реєстрації за кордоном. Таких документів авіакомпанії надати не змогли. Тому китайська авіавлада відмовила в польотах на таких літаках, дотримуючись міжнародного авіазаконодавства.

Крім того, за словами джерела, зараз вимоги щодо «чистоти» літаків з точки зору реєстрації висувають й інші країни — як приклад він навів Туреччину, яка відмовляє у дозволах на польоти в країну або через її повітряний простір літакам «з подвійною реєстрацією» (примусово зареєстрованим у РФ).

Інший співрозмовник у російській авіакомпанії підтвердив, що без сертифікату про дереєстрацію повітряні судна не допускаються до польотів до Китаю.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1