Україна та США домовилися про транспортне співробітництво

нас ...
Україна та США домовилися про транспортне співробітництво

Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України

Саміт міжнародного транспортного форуму 2022, який об’єднує очільників транспортних галузей практично з усього світу триває 18-20 травня. У рамках заходу міністр інфраструктури Олександр Кубраков та міністр транспорту США Піт Буттіджедж підписали меморандум.

За словами Кубракова, американські партнери беруть активну участь в розвитку проекту Київської обхідної дороги, забезпечують «Укрзалізницю» сучасними тепловозами компанії General Electric, а американські морські перевізники співпрацюють з українськими портами.

«Сьогодні ми можемо говорити про підписання меморандуму як про чергове свідчення дружніх відносин між США та Україною, яке ще більше поглибить співпрацю двох держав. Ми розуміємо, що працювати над відбудовою України маємо вже зараз. Своєчасне відновлення інфраструктури має ключове значення у наближенні нашої Перемоги та надзвичайно важливе у післявоєнній розбудові України. Розраховуємо на продовження всебічної підтримки американських колег у цьому питанні», - сказано в повідомленні.

На виконання меморандуму Україна очікує оновлення всього парку локомотивів та вагонів до 2030 року, створення системи швидкого залізничного сполучення між великими містами та покращення залізничної інфраструктури.

«Також у сфері наших пріоритетів у партнерстві з американськими колегами працювати над проектами модернізації існуючих автодоріг та встановлення на них автоматичних станцій зважування» — заявив Кубраков.

Також Меморандум підтверджує наміри сторін продовжувати співпрацю щодо:

  • питань безпеки повітряного простору та безпечної роботи цивільної авіації;
  • сприяння комерційній участі та інвестиціям приватного сектору США та України у комерційні проекти та участі в державних закупівлях, експорту товарів та послуг;
  • розвитку та впровадженню доброякісних та екологічно безпечних авіаційних палив та інших чистих технологій, що відповідають високим міжнародним стандартам;
  • використання можливостей для просування цифрових технологій та співпраці щодо покращення кібербезпеки на транспорті, обміну інформацією про нові кіберзагрози;
  • співпраці у сфері альтернативних палив, електрифікації транспорту, використання ринкових механізмів та технологічного прогресу з метою зменшення викидів парникових газів у транспортній галузі.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

 

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1