Латвія допоможе Україні експортувати зернові через свої порти

нас ...
Латвія допоможе Україні експортувати зернові через свої порти

Латвія допоможе Україні з експортом зернових через свої порти, заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський за результатами робочого візиту до Латвійської Республіки

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства.

Сольський зустрівся з міністром сільського господарства Латвії Каспарсом Герхардсом, а також відвідав Ризький, Вентспілський вільні порти і спеціальну економічну зону міста Лієпая.

Міністр ознайомився з портовою та логістичною інфраструктурою Латвії та обговорив можливості експорту продукції українських аграріїв за допомогою латвійських портів.

Сольський також зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування Латвії, представниками адміністрацій латвійських портів, операторами зернових терміналів, компаніями-зернотрейдерами Латвії.

Раніше президент Латвії Егілс Левітс зазначив, що Латвія може допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти. Він також заявив про повну підтримку президентами країн Балтії та Польщі надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС і ухвалення цього рішення за прискореною процедурою.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1