Україна отримає грант 88,5 млн євро з цільового фонду Світового банку

нас ...
Україна отримає грант 88,5 млн євро з цільового фонду Світового банку

Міністр фінансів Сергій Марченко та регіональний директор Світового банку у справах Східної Європи (Білорусь, Молдова та Україна) Аруп Банерджі 21 квітня підписали угоду про надання Україні гранту у розмірі 88,5 млн євр

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Грантові кошти будуть спрямовані Україні з цільового фонду донорів, в рамках програми другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення.

«Фінансова підтримка, зокрема через інструменти Світового банку, є надзвичайно важливою в умовах повномасштабного вторгнення РФ. Кошти дозволять Україні посилити фінансування соціально-гуманітарних напрямків і забезпечити макрофінансову стабільність нашої держави. Грантова допомога є пріоритетною для нас, оскільки ми маємо вже сьогодні думати про майбутнє та відбудову країну від катастрофічних руйнувань», - зазначив Марченко.

Кошти будуть спрямовані до загального фонду державного бюджету для забезпечення першочергових соціальних, гуманітарних видатків, видатків на охорону здоров’я, підтримки внутрішньо переміщених осіб тощо.

Цільовий фонд створений Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку, внески до якого уже надійшли від Данії (близько 20,5 млн євро), Ісландії (близько 0,46 млн євро), Латвії (близько 5,0 млн євро), Литви (близько 5,0 млн євро) та Великої Британії (близько 60,0 млн євро).

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1