Благодійний фонд Інтерпайпа направив 7,5 млн грн на допомогу оборонцям України

нас ...
Благодійний фонд Інтерпайпа направив 7,5 млн грн на допомогу оборонцям України

Благодійний фонд «Відродження регіону», створений за ініціативи компанії Інтерпайп, з кінця лютого направив 7,5 млн гривень на потреби оборони, повідомила компанія в Фейсбуці.

«Щодня фонд шукає, закуповує та передає найнеобхідніше. У перші дні війни першочерговою задачею було придбати сталь для бронежилетів, які зараз отримують працівники Інтерпайп, військові та тероборонівці. Регулярно БФ закуповує медикаменти для військових та допомагає забезпечувати поранених у лікарнях Дніпра. А також напряму працює із різними військовими частинами Дніпропетровщини та закриває їх нагальні потреби у запчастинах, генераторах, раціях та навіть квадрокоптерах», - йдеться у повідомленні.

З початку повномасштабної війни Росії проти України фонд витратив 3,54 млн грн на екіпіровку для мобілізованих співробітників Інтерпайп та інших українських військових. 1,82 млн грн пішли на закупівлю медикаментів для аптечок мобілізованих, військових частин та допомогу пораненим у лікарнях. Ще 2,33 млн грн – це підтримка військових частин (запчастини, коліматорні приціли, квадрокоптери, рації та ін.).

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1